תפריט

אודות מיסקביץ' טייב

עו"ד בארי מיסקביץ'

עו"ד שי טייב

מנהלת משרד וורוניקה

מתמחה דניאל ינובסקי

עורך דין שי טייב החל את דרכו המקצועית בלימודי משפט במסלול האקדמי המכללה למינהל 2009.

לאחר סיום חובותיו האקדמאים החל התמחות בפרקליטות המדינה (פלילי) במהלכה עוד כמתמחה עסק בתיקים הגדולים והמתוקשרים ביותר, לרבות תיקי צווארון לבן ופשיעה חמורה.

לאחר סיום ההתמחות ומעבר בהצלחה יתרה את מבחני הלשכה עבד עורך דין טייב במשרדים הפלילים המובילים בארץ ועסק בתיקים עבי כרס, בפשיעה חמורה, עבירות סמים, עבירות אלימות, תיקי שוחד מורכבים, עבירות מס ועבירות תעבורה.

 לעורך דין טייב ניסיון עשיר בתחום הפלילי על כל גווניו הן כפרקליט והן כסניגור.

לאחר מספר שנים כשכיר פתח עו"ד טייב משרד העוסק אך ורק בתחום הפלילי מאחר והוא מאמין כי התמקצעות בתחום אחד בלבד, מביאה לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.

במהלך השנים העשיר עורך דין טייב את ידיעותיו בתחום המשפט הפלילי בהשתתפות בכנסים והשתלמויות מקצועיות בתחום ואף כתב מספר מאמרים בתחום.

עו"ד טייב מאמין שכשאדם נלחם על חייו הוא צריך לצדו את האדם המתאים, זה שלא יוותר לא ייכנע ושאינו מפחד מעימותים, אך יחד עם זאת יודע לתפור את ההצעה הטובה ביותר להסדר כאשר הוא מאמין שזוהי הדרך הטובה ביותר ללקוח.

עו"ד טייב מאמין שבניהול תיק פלילי יש לשים אל לב את מלוא הצרכים של הלקוח ולבנות הגנה תוך התחשבות בגורמים הרבים המשפיעים על כל תיק, לרבות המשמעויות האזרחיות שבאות בעקבות  האישום הפלילי וכן לבנות אסטרטגיה משפטית כוללת ומלאה תוך מתן מלוא תשומת הלב הראויה להשלכות על עתידו של הלקוח.

עו"ד טייב מייצג נאשמים שזוהי ההסתבכות הראשונה שלהם עם החוק עם כל המשתמע מכך תוך  מתן דגש מיוחד לשיקום חייהם והשתלבות מחדש, וכן נאשמים שהם עתירי עבר פלילי ששם הדגשים הם שונים והאינטרסים אחרים.

עו"ד טייב מאמין שיש להתאים את החליפה המשפטית בהתאם לסוג העבירות ולמהות הנאשם.

כל תיק, קטן או גדול, מורכב או פחות, הוא מאבק לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח, גם אם צריך להילחם עד הסוף, ולא לרוץ ולסגור הסדר שלעיתים אינו מטיב עם הלקוח.

המוטו של עו"ד טייב הוא שכל אדם הוא עולם ומלואו, וכל המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם ומלואו.   

דניאל ינובסקי
עורך דין שי טייב

צריכים ייצוג משפטי ? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ועו"ד פלילי יחזור אליכם בהקדם

לשיחת ייעוץ ראשונית: