אודות

עורך הדין רובי סטאר ציין את לימודי עריכת הדין בהצטיינות, זכה בפרס מצטיין כיתתי והגיע לציון גבוה במבחנים השנתיים בהם הרבה עורכי דין עוברים "על הקשקש". כבר מתקופת הלימודים היה פדנט ועקשן, ולא ויתר על הכרה מלאה וזכרון מושלם של כל החומר הנלמד, על כל דקויותיו וסעיפיו.

רובי מכהן כעורך דין משנת 2003, ובשנות הניסיון הרבות שצבר שירת אלפי לקוחות במשפטים קשים ביותר עם אחוזי הצלחה גבוהים מהרגיל. מדובר חד משמעית בעורך דין מהמובילים בארץ בתחומו, והוא שם דבר ומוכר לכל עורך דין שקיים בישראל.

 

ההתמחויות של עורך הדין רובי סטאר

רובי מתמחה בתת תחומים ספציפיים במישור הפלילי – הוא לא אוהב "להתפזר" ואוהב להיות ממוקד וחג כתער ולכן לא מתפרש על רשת נרחבת של מומחיות תוכן.

במשרדו של רובי תוכלו לקבל שירות מלא, מקיף ונרחב בתחומים: עבירות מין, הכנה לחקירה משטרתית, עבירות רצח, עבירות הימורים, עבירות סמים והפרת זכויות נחקר.

רובי אוהב במיוחד להלחם במשפט עבור אנשים כלפיהם הראיות המון פעמים קשות או מגוונות, בין אם הם חשודים או משמשים כעדים במשפט, באמתחתו פדנטיות ועקשנות והוא אוהב אתגרים, פירוק לגורמים של כל מקרה ומקרה, וחשיבה על מספר דרכי פעולה בליווי רשימות "ריסק" (אלמנט חדשני אותו הוא המציא בהליך ייצוג לקוחותיו) וסיכויי הצלחה.

 

נלחם בשיניים בבית המשפט

רובי ידוע במיוחד ואף הוציא לעצמו שם של עקשן, פדנט ולוחמני (באופן טוב) עבור לקוחותיו. לא אחת קורה שהוא מתייחס למקרה ולייצוג כאילו היה מייצג את עצמו, תוך כדי שהוא נלחם בשיניים ונכנס עם הראש בקיר בכל המכשולים האפשריים בזמן הייצוג. בשבילו כל לקוח הוא הלקוח החשוב ביותר, ואת עונשם של כולם צריך להקל או לבטל, גם אם מדובר בעבירות חמורות מאוד והמיוצג על ידו אשם ברמה כזו או אחרת בחלק מסעיפי ההאשמה.

 

קצת על התהליך אצלנו במשרד

התהליך הוא מקיף ומלא ומכיל כמובן פגישת הכרות ותכנון מקדים של המשך הפעילות, לאחר מכן פירוק המקרה לגורמים, תכנון דרכי פעולה אפשריים, ניהול רשימות "ריסק" עבור כל דרך פעולה וחיבור או איחור של דרכי הפעולה לכדי תוכנית מפורטת ומדוקדקת שבאמצעותה יתאפשר הייצוג הטוב והאמין ביותר עבור לקוחותיו של רובי. למרות שתקבלו שירות ברמה הגבוה ביותר שיש, המחירים של רובי הם מההוגנים והתחרותיים ביותר בשוק עורכי הדין בארץ, וזאת מאחר ורובי הגיע לעולם עריכת הדין מתוך תחושת שליחות אדירה.

תחושת השליחות מובילה את רובי לתת את תחילת התהליך ללא עלות, הוא עורך הדין היחיד שמציע במסגרת פגישת ההכרות ללא העלות או התחייבות גם שירותים של תכנון המשך הפעילות והסבר משפטי של דרכי הפעולה האפשריות. מדובר למעשה בתהליך נרחב בהרבה ממה שנותנים בדרך כלל במשרדי עריכת דין אחרים, שם לרוב השירות הראשוני החינמי הוא שירות מכירתי בעיקר שמטרתו לפתות את הלקוח להמשך פעילות בתשלום עם המשרד.