עורך דין שי טייב​

עו"ד שי טייב

עו''ד דניאל ינובסקי​

עו''ד דניאל ינובסקי

עו''ד מיכל רום

עו"ד מיכל רום

מנהלת משרד וורוניקה

מנהלת משרד ורוניקה

עורך דין שי טייב החל את דרכו המקצועית בלימודי משפט במסלול האקדמי במכללה למינהל 2009.

לאחר סיום חובותיו האקדמאים החל התמחות בפרקליטות המדינה (פלילי) במהלכה עוד כמתמחה עסק בתיקים הגדולים והמתוקשרים ביותר, לרבות תיקי צווארון לבן ופשיעה חמורה.

לאחר סיום ההתמחות ומעבר בהצלחה יתרה את מבחני הלשכה עבד עורך דין טייב במשרדים הפלילים המובילים בארץ ועסק בתיקים עבי כרס, בפשיעה חמורה, עבירות תעבורה, עבירות סמים, עבירות מס ותיקי שוחד מורכבים.

לעורך דין טייב ניסיון עשיר בתחום הפלילי על כל גווניו הן כפרקליט והן כסניגור.

לאחר מספר שנים כשכיר פתח עו"ד טייב משרד העוסק אך ורק בתחום הפלילי מאחר והוא מאמין כי התמקצעות בתחום אחד בלבד, מביאה לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.

במהלך השנים העשיר עורך דין טייב את ידיעותיו בתחום המשפט הפלילי בהשתתפות בכנסים והשתלמויות מקצועיות בתחום ואף כתב מספר מאמרים בתחום.

עורך דין דניאל ינובסקי עלה לישראל לבד מרוסיה בגיל 15, שירת בצבא כחייל בודד בחטיבת הצנחנים והחל את דרכו המקצועית בלימודי משפט במסלול האקדמי ב-2004. התמחה בתחום נזיקין – תאונות דרכים ותעבורה – עברות תנועה, המשיך כשכיר ובמקביל צבר קהל לקוחות אישיים. 

עורכי דין שלנו מאמינים שכשאדם נלחם על חייו הוא צריך לצדו את האדם המתאים, זה שלא יוותר לא ייכנע ושאינו מפחד מעימותים, אך יחד עם זאת יודע לתפור את ההצעה הטובה ביותר להסדר כאשר הוא מאמין שזוהי הדרך הטובה ביותר ללקוח.

עורכי דין שלנו מאמינים שבניהול תיק פלילי יש לשים אל לב למלוא הצרכים של הלקוח ולבנות הגנה תוך התחשבות בגורמים הרבים המשפיעים על כל תיק, לרבות המשמעויות האזרחיות שבאות בעקבות  האישום הפלילי וכן לבנות אסטרטגיה משפטית כוללת ומלאה תוך מתן מלוא תשומת הלב הראויה להשלכות על עתידו של הלקוח.

עורכי דין שלנו מייצגים נאשמים שזוהי ההסתבכות הראשונה שלהם עם החוק עם כל המשתמע מכך תוך  מתן דגש מיוחד לשיקום חייהם והשתלבות מחדש, וכן נאשמים שהם עתירי עבר פלילי ששם הדגשים הם שונים והאינטרסים אחרים.

אנחנו מאמינים שיש להתאים את החליפה המשפטית בהתאם לסוג העבירות ולמהות הנאשם.

כל תיק, קטן או גדול, מורכב או פחות, הוא מאבק לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח, גם אם צריך להילחם עד הסוף, ולא לרוץ ולסגור הסדר שלעיתים אינו מטיב עם הלקוח.

המוטו של המשרד שלנו הוא שכל אדם הוא עולם ומלואו, וכל המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם ומלואו.   

תמונת משרד עורך דין דניאל ינובסקי
עורך דין שי טייב

צריכים ייצוג משפטי ? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ועו"ד פלילי יחזור אליכם בהקדם

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם עורך דין תעבורה, אשמח לקבל פרטים.
דילוג לתוכן