שפה
תפריט

זיוף תעודת זהות

עם התקדמות הטכנולוגיה ישנן לא מעט בעיות שרשויות האכיפה בעולם כולו ובמדינת ישראל נאלצות להתמודד מולן. אחת מהסיבות השכיחות ביותר זה זיוף תעודת זהות, דבר שהפך להיות עניין שבשגרה עבור לא מעט אנשים. הדבר המשמעותי ביותר שאנו נחשפים אליו כיום זה צעירים רבים אשר מזייפים תעודות זהות על מנת להיכנס למסיבות או למקומות שהם אינם רשאים לכך. עבירת הזיוף הינה חמורה מאוד ויכולה להוביל למצב של ישיבה ממושכת בבית הכלא. לכן חשוב מאוד להכיר את החוק על בוריו, ולדעת כיצד תוכלו להחזיר את חייכם בחזרה למוטב.

 

פנייה אל עורך דין פלילי תוכל להפוך את האישום להרבה יותר קל, שכן עורך דין פלילי מגיע עם רזומה עשיר והתמודדויות רבות אל מול רשויות האכיפה במדינת ישראל. עבירת זיוף תעודת זהות היא אחת מעבירות הזיוף הקשות והחמורות ביותר במדינת ישראל, ולכן חשוב מאוד שיעמוד מאחוריכם איש מקצוע מנוסה אשר ייצג אתכם בצורה נאמנה ויעזור לכם לחזור לשגרה בתוך זמן קצר. אסור לכם לקחת סיכונים כאשר זה מגיע לעתיד שלכם! בטח אם מדובר בבני נוער שכל עתידם לפניהם. פנייה אל עורך דין פלילי תהפוך את ההליך להיות מהיר יותר, ולא פחות חשוב הרבה יותר מקל בין אם בענישה קלה או אפילו בזיכוי מלא בחלק נכבד מהמקרים.

זיוף תעודת זהות

מהו העונש על עבירת זיוף תעודת זהות?

עבירות זיוף מתחלקות לשלושה דרגות חומרה שונות, כאשר הענישה יכולה לנוע בין שנת מאסר אחת ועד לחמש שנות מאסר. ההבדל העיקרי בין חומרת הענישה משתנה בהתאם לדרגת העבירה, שככל שתהיה חמורה יותר כך העונש יכול להיות משמעותי יותר. מערכת בתי המשפט מחמירה מאוד בכל הנושא של זיוף מסמכים רשמיים מטעם מדינת ישראל, כאשר תעודת זהות היא אחד מהמסמכים החשובים ביותר המונפקים על ידי המדינה. התחזות לאדם היא חמורה מאוד, ויכולה להוביל לשנים רבות תחת סורג ובריח, גם אם מדובר בבני נוער בגיל צעיר שאינם מבינים את חומרת המעשה.

 

ברוב המקרים העונש המקסימאלי על זיוף תעודת זהות ושימוש בתעודת זהות מזויפת יכול להגיע לעד חמש שנות מאסר, דבר לא פשוט עבור כל אדם בין אם מדובר בבן נוער או באדם מבוגר. החוכמה היא לדעת לטעון טענות נגדיות אשר יהפכו את ההחלטה, ויגרמו לדרגת החומרה של המעשה לרדת, דבר שיכול להפחית גם את חומרת הענישה. הבעיה היא שבאופן עצמאי יהיה לכם קשה מאוד להתמודד מול רשויות האכיפה במדינת ישראל, ולכן חשוב מאוד לפנות לעורך דין פלילי על מנת שייצג אתכם בצורה נאמנה ויהפוך את ההחלטה על פיה. אנו נשמח לייצג אתכם, המשרד שלנו מגיע עם רזומה עשיר בכל הקשור לעבירות מרמה וזיוף מכל הדרגות.

 

מתי לפנות אל עורך דין פלילי על עבירת זיוף תעודת זהות?

ההמלצה שלנו לכל אחד מהלקוחות שלנו היא לפנות אלינו במהירות האפשרית על מנת שנוכל לעמוד ולייצג את הנאשם כבר מתחילת הדרך. לגרסה הראשונית שהנאשם מוסר בתחנת המשטרה יש חשיבות מכרעת, וכבר מהשלב הזה אתם צריכים להתייעץ עם עורך דין על מנת שתקבלו את ההחלטה הנכונה ותטענו את הטענות הנכונות. לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי הם יצליחו לעשות זאת באופן עצמאי, אך מבחן התוצאה מראה תוצאה הפוכה לגמרי. כל נאשם אשר נעזר בעורך דין על עבירה של זיוף תעודת זהות מפחית לעצמו את העונש בצורה דרסטית אל מול נאשמים אשר עושים את הפעולה באופן עצמאי.

 

כמובן שגם אם נזכרתם מאוחר מידיי ופניתם אל עורך דין פלילי רק בשלב מתקדם יותר, זה בהחלט יכול לסייע ולהפחית את גזר הדין הסופי. אומנם יהיה קשה מאוד להוריד את כל האישום מהפרק, שכן ההליך המשפטי נמצא כבר בשלבים מתקדמים, אך בזכות הניסיון הרב של עורך הדין הפלילי הוא יצליח להביא למצב שבו אתם יושבים פחות זמן במאסר או מגיעים לעסקת טיעון טובה עבורכם. כמובן שכל מקרה נשקל לגופו, ולכן בעת הפנייה הראשונית שלכם אלינו תקבלו חוות דעת מקצועית אשר תעריך את חומרת המקרה ואת האפשרויות שעומדות לפנינו.

 

כמה עולה ייצוג של עורך דין פלילי על עבירת זיוף תעודת זהות?

העלות הכספית היא זניחה כאשר אנו מדברים על העתיד שלכם או של בני המשפחה שלכם. הרשאה הקשורה לזיוף של מסמך כל שהוא, ובטח של תעודת זהות יכולה להיות כתם שחור גדול מאוד בעתיד שלכם, ואסור לכם להשלים את העובדה הזאת. בסופו של דבר הנזק הכספי העתידי שעלול להיגרם לכם יהיה משמעותי יותר בהשוואה לתשלום שאותו תצטרכו לשלם על ייצוג בבית המשפט. כמובן שאנו עושים את מירב המאמצים על מנת להתאים את עלויות הייצוג על פי היכולות של כל נאשם. אנו סבורים כי לכל אדם מגיע את הייצוג הטוב ביותר ואנו משתדלים לעשות זאת.

 

העלויות הכספיות יכולות להשתנות גם בהתאם לחומרת המקרה, ולמצב שבו ההליך המשפטי נמצא בו. ככל שהייצוג יהיה ארוך יותר, כך העלויות הכספיות באופן טבעי יהיו יקרות יותר. אך בסופו של דבר כמו שכבר אמרנו מדובר בעתיד שלכם ואסור לכם להשלים עם מצב שבו אתם חוזרים לחיים שלכם עם תיק פלילי שיכול להקשות עליכם מאוד.

 

לאיזה עורך דין פלילי מומלץ לפנות על מנת שייצג אתכם?

כמובן שחשוב מאוד שתבינו את רמת האינטראקציה שלכם עם עורך הדין הפלילי שילווה אתכם לאורך כל ההליך. כאשר מדובר בעבירות הקשורות לדין הפלילי, המערכה המשפטית יכולה להיות ארוכה מאוד ולגזול מכם לא מעט זמן יקר. עליכם להרגיש בנוח עם עורך הדין שמלווה אתכם, וכמובן לשתף אותו בכל מה שעובר עליכם על מנת שיהפוך להיות איש הסוד שלכם.

 

לכן אם אינכם מרגישים בנוח עם עורך הדין הפלילי שבחרתם, זוהי בהחלט אמורה להיות נורה אדומה עבורכם. בנוסף חשוב מאוד שתוודאו את רמת הניסיון של אותו עורך דין, שכן הוא יצליח לסייע לכם ולהציג את כל הראויות על מנת לחלץ אתכם מהסיטואציה שאליה נקלעתם. עבירת זיוף תעודת זהות יכולה להיות לא פשוטה, ועונש המאסר יכול להיות משמעותי מאוד. לכן חשוב מאוד שתיקחו לעזרתם עורך דין פלילי אשר מכיר את הנושא על בוריו, ויצליח לסייע לכם במהירות האפשרית תוך שימוש בכל הכלים העומדות לרשותו.

עורך דין בארי מיסקביץ' ועורך דין שי טייב
לקבלת ייעוץ מעורך דין
עשוי לעניין אותך
נהיגה בקלות ראש

הקדמה מהן העבירות הנחשבות כנהיגה בקלות ראש? נהיגה בחוסר זהירות לעומת נהיגה בקלות ראש כיצד יכול עורך הדין לעזור לי צור קשר פעמים רבות תוך

אלימות בתוך המשפחה

הקדמה העונש על אלימות בתוך המשפחה​ המעצר המשטרתי והוכחת החפות עבירת אלימות שאיננה פיזית הוטל עליכם צו הגנה או שאתם צפויים למאסר? יש מה לעשות

זיוף מסמכים

הקדמה זיוף מסמכים – עם מי להתייעץ מהי הענישה על זיוף מסמכים והשימוש בהם? אילו הרשאות נדרשות על מנת להאשים אדם בעבירה של זיוף מסמכים?

שחרור בערבות

הקדמה מה זה שחרור בערבות? אילו סוגים של שחרור בערבות קיימים? באילו נסיבות יכול להשתחרר נאשם בערבות? כיצד נקבע גובה הערבות הנדרשת לתשלום? צור קשר

סעיף 60א

הקדמה סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי – מה הוא אומר? כיצד ניתן להגדיל את הסיכוי להימנע מכתב אישום? האם כל חשוד מקבל מכתב שימוע

עורך דין פלילי

עורך דין פלילי מיסקביץ' & טייב משרד עורכי דין ינובסקי & טייב מתמחים בכל הקשור למשפט הפלילי לרבות צווארון לבן, הלבנת הון, עבירות סמים, איומים,

הסדר חוב

הקדמה הוכחת פירעון: "הנשק" של החייבים למי מתאים פתרון של הסדרי חוב? הסדרי חובות בחברות ותאגידים "האם יכולים לעשות לי תספורת?" קיבלתם הודעה על עיקול

השאירו פרטים ועו"ד יחזור אליכם בהקדם

Call Now Button

לשיחת ייעוץ ראשונית: